מופעי שירה מדוברת (ספוקן וורד סופי)

מופעי שירה מדוברת (ספוקן וורד סופי) - טבילה ענוגה במעיין מילים וצלילים

ברוכים הבאים לעולם היפיפה של מופעי שירה סופית, בהם מילים מדוברות ומוזיקה חיה נשזרות לכדי חוויה קסומה וייחודית. 

המילה המדוברת נושאת כוח מופלא. היא נוגעת וחודרת ללבבות באופן אחר מהותית ממילים מושרות או מוקראות. וכשמילים ומוזיקה הנושאות תדר עמוק של מהות נשזרות זו בזו, החוויה היא מהפנטת וטרנספורמטיבית.                                                       

מופעיי אינם עוד הופעה מוזיקלית. גם לא תאטרון, ואפילו לא ספוקן וורד בליווי נגנים. הם טבילה רק חושית במעיין מילים וצילים, המעבירים את הקהל חוויה עמוקה ומרוממת. ברפרטואר שלי הופעות מובנות שיצרתי עם טובי המוזיקאים, ואני גם יוצרת מופעים מותאמים אישית, לחתונות, אירועים פרטיים וכינוסי לב מכל סוג. 

הצטרפו אלי למסע מכושף וגלו את הקסם והעונג שבמילים ומוזיקה המתאחדות בכדי לעורר את הנשמה.

צחוקו של אלוהים

"צחוק הוא הצליל הנהדר של נשמה מתעוררת" ~חאפיז~

מופע ספוקן וורד סופי במעטפת מוזיקת עולם, ייקח אתכם למסע בנתיבי האהבה והמיסטיקה. שירת האהבה של המשורר הפרסי חאפיז נשזרת במוזיקה אתנית מרחיבה ומרוממת, לכדי חגיגה צבעונית שתסחף אתכם בחוויה בלתי נשכחת.

ליל הכלולות של רומי

"האופן בו אתם עושים אהבה, הוא האופן בו אלוהים יהיה אתכם" ~רומי~"

מופע ספוקן וורד סופי, סוחף ומרגש, השוזר את סיפור חייו של ג'לאל-א-דין רומי – משורר טורקי מהמאה ה 13 – בפואטיקה, מחול סופי ומוזיקה מהפנטת מן המזרח. הקהל נלקח למסע סוחף בעקבות 'האהוב'.

מופע בהתאמה אישית

"צעד אחד אל עבר האהוב הוא צעד אל עבר לבך" ~רומי~

מופעים קסומים המבוססים על קונספט של ספוקן וורד סופי בשילוב מוזיקה חיה ומותאמים לתקציב, תנאי המקום וסוג האירוע (חוגי בית, קבלות פנים, ימי הולדת, חגיגות אירוסין\חתונה וכד').

תפריט נגישות